Ontdekkingsdag vaardigheden voor energiemanagement
Een actieve dag voor een bredere neurodiverse doelgroep, Autisme, AD(H)D, TOS, Hoogbegaafd, Hoogsensitief, dyslexie, dyspraxie en dyscalculie AanmeldenJe ervaart
Drukte en chaos in je hoofd
Constant overprikkeling
Te weinig tot geen balans in inspanning en ontspanning
Alles kost energie en levert niets op
Alleen maar moe en weet niet waarom
Geen ruimte voor andere activiteiten
Je verlangt naar
Weer gelukkig te zijn, ontspannen en vertrouwen in jezelf
Minder stress, overprikkeling en moe zijn
Meer energie en balans in de dag
Rust in je hoofd
Ontdekkingsdag
Deze dag is niet alleen voor de mensen met autisme, maar ook voor een bredere neurodiverse doelgroep (autisme, AD(H)D, hoogbegaafdheid, hoogsensitiviteit, TOS, dyslexie, dyscalculie en dyspraxie).
De dag bestaat niet alleen uit theorie, maar ook uit praktische oefeningen. Je ontdekt welke soorten energie er zijn en hoe je ze kunt gebruiken. Je leert te herkennen wanneer je energie tekortkomt en weet waar je welke energie kunt toevoegen, weglaten of veranderen.
Je ontdekt wat jouw belemmerende overtuigingen zijn en hoe je deze kunt omzetten.
Daarnaas leer je wat jouw energienemers en energiegevers zijn. Ook belangrijk: je leert hoe je ze beter kunt verdelen over de week.
Deze dag is niet alleen uit inspanning, maar ook ontspanning.
Aan het einde van de dag maak je een persoonlijk plan om verder te kunnen.
Data, tijd, plaats en prijs
Datum | Tijd | Locatie | Prijs |
Woensdag 12 februari 2025 | 10.00 uur tot 16.00 uur | Aeres Bedrijvencentrum, De Drieslag 30, Dronten | 149.- euro |
 Woensdag 15 oktober 2025 | 10.00 uur tot 16.00 uur |  Harlingen/Leeuwarden |  149.- euro |
Samenwerking
Deze ontdekkingsdag organiseer ik samen met Karin Simonis-Wigbels van Mooi! Lifecoaching.
Karin heeft zelf geen autisme, maar zowel in haar privé- als werksituatie heeft ze altijd met autisme te maken gehad.
Ik ben bovendien ervaringsdeskundige. Ik heb op volwassen leeftijd de diagnose autisme gekregen en na de nodige ups en downs ontdek ik hoe ik mijn leven het best in kan richten. Het is altijd weer zoeken naar balans en ik heb de kunst ondertussen aardig onder de knie. Met die ervaring kan ook ik je op weg helpen naar meer rust in je leven.
We vullen elkaar mooi aan en dat maakt het zo leuk om samen te werken!
In onze samenwerking tijdens de workshops zal je dan ook geregeld van die momentjes tegen komen waarin je terplekke te maken krijg met het plezier van onze verschillen in denken en doen;) Samen vormen we een mooi duo dat vanuit diverse perspectieven met je mee kan denken.
Ik doe graag mee met deze ontdekkingsdag en meld mij gelijk aan.